| m4r1us a întrebat:

Fotbalul v-a fi pentru totdeauna exista o sansa ca sa nu mai existe acest sport daca da sau daca nu argumentati raspunsurile va rog si de exemplu daca toti oamenii ar lua cel mai slab drog din lume ar mai exista fotbal si daca ar lua toti cel mai grav drog de ex heroina sau etnobotanice ar mai exista?

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

In primul rand habar nu am ce zici in primele doua randuri de propozitie si cred ca fotbalul va exista pentru totdeauna.Aloha!

| m4r1us explică (pentru XTreme00):

Ma referi ca un interlop poate juca fotbal sau un drogat ar putea juca fotbal?

| m4r1us explică (pentru XTreme00):

Un interlop sau un drogat ar putea juca fotbal la asta ma refer

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de virgula (,) sau de punct (.) in viata ta? Ar cam trebui sa stii ce sunt alea, nu de altceva, dar trebuie sa putem sa intelegem si noi intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geeezas...

| m4r1us explică:

Eu ma refer daca un interlop sau un drogat ar putea juca fotbal

| m4r1us explică:

Adica na ar fi culmea sa vezi un criminal sa se joace fotbal laughing sau unu care ia droguri na mutu a laut dar nu l-au bagat aia in echipa cand s-a drogat ci l-au dat afara deci eu zic ca nu zi-mi si tu parerea ta te rog sad