| Mario1994 a întrebat:

Fratele meu are 22 de ani, e putin robust, inalt 175, are 72 de kg, vrea sa faca sala. Sa depuna masa musculara, sala o sa il ajute sa isi lucreze tot corpul si fata? Sau doar corpul? Ce ar trebui sa faca intai la sala? Sincer.

3 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Ce treaba are fata? Fata nu face parte din corp? Daca slabeste slabeste la modul general, din cap pana in picioare. Modificarile apar la nivelul intregului corp, sa faca exercitii, miscare, asta conteaza.

| Intrainforma a răspuns:

Www.intrainforma.ro
Plan antrenament incepatori
Acolo gaseste tot ce are nevoie