| BaiatuBlanao a întrebat:

Fratele meu mi-a facut o farsa pe whatsapp cum ca e antrenor sportiv de fotbal si l-am crezut. Ei bine, acesta a recunoscut ca nu e antrenor. M-am necăjit foarte tare. Am 12 ani si imi doresc tare mult sa merg la club de fotbal, nu ca sa fiu in ligi, ci ca sa stiu miscari, dribbling-uri etc. Cum il pot convinge pe taică-meu (2 din fratii mei au fost la club de fotbal)?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai, tu nu stii cu ce se ocupa fratele tau? Asta inseamna ca nu prea tineti legatura unul cu altul.

| Apokales a răspuns:

Doar intreaba-l si va accepta ideea, acum sau mai tarziu. Cere-le ajutorul fratilor tai sa il convingi si foloseste-i ca argument si santaj emotionalwinking. Daca te intreaba cum de stii sa santajezi emotional, ei, bine, nu stii de la mine laughing.

| JulyDreams a răspuns:

Poti sa le ceri fratilor tai sa te invete cate ceva sau sa inveti singur de pe YT. Apoi sa mergi la tatal tau sa ii arati ce stii. O sa vada ca ai talent si esti pasionat si apoi poate o sa te dea la club.

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.