| Drimmero a întrebat:

Frumoase dueluri in ucl, pronosticuri ceva pentru disputele din sferturi?
Bayern-Real
Barca-Juventus( aici e care pe care, furaciosii joaca intre ei)
Atletico-Leicester, Grande Simeone vs ambitia vulpilor
BVB-Monaco,, oare va face Jardim inca o victima de lux?
Cat despre Europa League, romanii nostri Stanciu si Chipciu isi joaca calificarea pe Old Trafford cu Utd

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Furaciosi asa cum sunt mai joaca in scimb arsenal numai joaca deloc

| Drimmero explică (pentru RAY):

Pai normal ca Barca v-a obisnuit cu furaciunile din ultimii ani, v-a facut o parere' buna' cum ca ea e echipa cea mai frumoasa si puternica de pe mapamond,, ce ti-e cu trisorii astia!
La Arsenal e alta problema, as fi zis mai multe, dar privesc clasamentul din campionat si ceva ma retine sa mai fac bascalie de altii.
Daca pleaca Wenger, harta fotbalului se opreste iar in Londra/

| T0T a răspuns:

Ce păcat că v-a cam lăsat Europa. V-a dat papucii laughing Acum ce să faci și tu, te uiți la noi.

| Drimmero explică (pentru T0T):

Cine e Utd in prezent? Doar o fantoma a creatiei lui SAF,, doar atat!
Arsenal e carne de tun, nu are rost sa mai vorbesc de noi, daca pierdem pana si locul de ucl, W0nger e out 100%!

| Drimmero explică (pentru T0T):

De rivalitatea noastra avem noi alt timp, despre meciurile astea care ti-e umila parere?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Au picat foarte fain meciurile din punctul meu de vedere. Abia aștept să le urmăresc. Eu țin cu Leicester. Aș vrea să facă o surpriză fotbalului și o surpriză plăcută fotbalului englez.

| Drimmero explică (pentru T0T):

Pana aici au ajuns, Simeone are tactica lui,, s-ar putea sa fie ultimul lui sezon la Atletico si vrea sa faca o ultima figura frumoasa, Leicester a fost povestea frumoasa, dar posibil sa continue aceasta poveste minunata.
Doar in vulpi mai sta PL... acum fix 10 de ani zile alta era situatia,, a ajuns cel mai puternic campionat din lume sa fie de rasul lumii/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sper ca lucrurile să se schimbe.

| Drimmero explică (pentru T0T):

Stai sa vina Max Allegri si vei vedea alta fata a Arsenalului si cum devenim peste noapte mandria Angliei in Europa!

| DavidoffUser a răspuns:

UCL
Trece Barca
Trece Atletico
Bayern-Real -calificarea se va juca in primul tur -Bayern 3-0 Real
BVB -Monaco - ultimele 25 de min de la Monaco(turul 2) vor conta enorm

Europa League:
man utd -anderlecht -extra time 1-0, 1-0
genk-celta -min 80 sau extra time 2-1 2-1
Trece Lyon
Trece Shalke