| anonim_4396 a întrebat:

(FUNDA) Am niste haltere, si haltera mai mare pentru piept big grin, dati niste exercitii pentru a face muschi cit mai rapid!

3 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

SAlut. Am scris un exemplu de antrenament aici: http://hunkbody.ro/exemplu-de-antrenament-cu-greutati-pentru-ectomorfi/

| Magnifico a răspuns:

Poti face cate 50 de repetari si sa iei cate o pauza de 10 min(cu cele mai mici-repetarile constand in ridicarea halterilor la piept). Poti creste ritmul (oricum la inceput e mai greu caci fie faci febra musculara fie te dor bratile si pieptul dar pe parcurs te vei obisnui)Ai putea sa fortezi si cu cele mai mari cand te crezi in stare si sa faci mai multe repetariwinking

| garetbora a răspuns:

U need good food, a lot of food, time and motivation.
Daca ai timp si bani se poate sa obti rezultate bune repede. Treb sa mananci 2g x greutatea corpului in KG de proteine, google it pentru exercitii cu haltere, pe youtube e full