| GabyDany a întrebat:

Funda,Hey TPU, daca vreau sa ma inscriu la antrenamente, mai exact la chelsea, si eu am echipamentul acela rosu... e vreo problema? Sa il iau pe cel albastru?

Răspuns Câştigător
| Leonardo1230 a răspuns:

Nu nu e nici o problema daca mergi la antrenamente cu acel echipament. Ti-e daca o sa te ia la meciuri o sa iti de-a acela albastru sau (alta culoare ) funda?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unul galben nu ai?

| AFR81 a răspuns:

Acum cateva zile cautai echipe din orasul tau pe aici pe TPU si azi ne spui ca te duci la Chelsea? Of Doamne, cate mi-au fost date sa vad de cand am descoperit site-ul asta.