| kodien99 a întrebat:

FUNDA:

Salut am 14 ani, 1 metru 65 si, 56, 5 kg, si as vrea sa am un corp de invidiat adica un abdomen tare cu patratele si muschi bicepsi si tricepsi,

PS FAARA SALA, SI VREAU SA-MI DATI UN PROGRAM IN AER LIBER SAU ACASA CU CE SA MANANC SI CE EXERCITI

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity isi recomand si eu il fac 45 de minute de nebunie daca te ti de el vei avea super rezultate daca renunti nu, e greu dar e cel mai greu, popoular, singurul care a dat rezultate orcui, vrei programul?

| Cosmin86 a răspuns:

Tu vrei ceva de genul sa conduci fara sa te urci in masina...

termina cu aberatii de copii mici si du-te la sala

| Wehes a răspuns:

Deocamdata esti copil, lasa ''corpul de invidiat'' daca fara sala.
Pregateste-ti corpu pentru sala pana pe la 16 ani practicand Sporturi : fotbal, inot, handball, baschet, sporturi de contact ce iti place.

| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Daca nu vrei la sala atunci vrei sa faci in casa exercitii sportive sa inteleg. Pentru ca fara activitate sportiva nu ai cum sa ai acel corp de invidiat. Eu am facut ceva timp exercitii din astea in casa si aproape faceam patratele si alte chestii dar m-am lasat de ele :)) Deci uite aici un clip cu exercitii pentru abdomen: http://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag
Si nu uita ca trebuie sa faci asta mai in fiecare zi, nu o data pe luna. :))

| nopainnogain29 a răspuns:

Fara ala nu prea ai cum sa arati asa cum vrei tu, iti recomand sa faci flotari si abdomene daca nu vrei sala