| gojira a întrebat:

FUNDA! > Site-uri paid picks?! www.5predictii.ro
Ce alte site-uri cunoasteti? V-ati abonat vreodata? Totul despre pariuri sportive, rog raspunsuri doar de la cunoscatori, nu vreau raspunsuri de gen "alegeti singur meciurile" pentru ca le ignor, informatiile utile dau FUNDA.

3 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Vrei doar solutii paid? N-am incercat niciodata pentru ca nu cred ca sunt cu mult peste solutiile free daca stii sa le filtrezi bine. Cel putin nu cata vreme nu scoti mii de euro pentru ele tongue

| gojira explică (pentru cristi767):

Da vreau site-uri romanesti de paid picks. stiu cateva dar vreau sa incerc si altele, dar serioase nu wordpress sau domenii gratuite.

| gojira explică:

Www.5predictii.ro este cel mai bune, m-am convins!