| anonim_4396 a întrebat:

[Funda] Un antrenament complet (cate serii, repetari etc) pentru antebrate (masa) si pentru intarirea incheieturilor?

P.S lucrez antebratele in ziua cu spate si fac: tractiuni in prosop, mersul fermierului si flexia pumnului cu gantera. Dar nu mi se pare suficient.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai poti face rotatia incheieturii cu prosop si discuri, tractiuni cu incheietura indoita ( flexata ), flexii la scripete din incheietura

| Buresbista123 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bAyDD3B_Cgc,incearca sa te tii, rezultatele o sa apara dupa 1-2 ani facuti constant, mananca bine, odihneste te cum trebuie si vezi cum se comporta organismul tau la diferite exercitii cand cresti cel mai mult cu cate serii si repetitii, observa si ceilalti muschi si aplica la antebrat