| alexs99 a întrebat:

Germania vs Brazilia.Cine credeti ca o sa se califice in finala de pe Maracana?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un scor pe care nimeni nu l-a prevăzut!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Brazilia!

| alexs99 explică (pentru OnuOnulică):

Ai aceeasi parere si acum, dupa prima repriza? happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru alexs99):

A fost ceva neaşteptat...mare păcat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Le-a scos Nemtii fotbalul din cap Brazilienilor. laughing 7-1, ma simt razbunat pentru acel 3-2 cu Romania din mileniul trecut. Ahhh, daaa!

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am ţinut cu Brazilia de când a îceput campionatul mondial voiam ca ei să câştige dar asta e...sad a câştigat cine a meritat laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super meci laughing,Brazilia umilita, chiar tara gazda. Nu stiu daca Neymar schimba soarta partidei, probabil ca nu, n-are cum sa reuseasca de unul singur. Despre Silva, cred ca mai salva 2-3 goluri, poate mai mult, e fundas de calitate, unul dintre cei mai buni. In primele 3-4-5 minute, credeam ca Brazilia o sa faca o figura destul de buna. Daca isi mai dadeau si un autogol era perfect laughing. Asta e, se intampla, e fotbal.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Germania,deoarece nu am vazut meciul

| vladv26 a răspuns:

Germania e mai buna decat brazilia sunt sigur ca Germania o sa castige, de la brazilia ii lipsesc 2 oameni ff importanti

| alexalex2001 a răspuns:

Germania pentru ca Brazilia nu mai poate fara Neymar si Thiago Silva, Fred nu are ce cauta la Brazilia, mai mult incurca echipa! Fara Neymar singurul jucator ofensiv de valoare este Hulk dar nu cred ca poate trage singur toata echipa, pe cand Germania are o echipa echilibrata, toti se ajuta intre ei + ca Muller este in super forma! fundita?

| CodrutEnergy a răspuns:

Tin cu Germania dar cred ca brazilia chiar si in urma recentelor incidente are asi in maneca.

| CodrutEnergy a răspuns:

Wooow:o
e bun si pesimismul acum e si mai multumitor rezultatul:d :d

| ThinkDifferent a răspuns:

Germania.

| AnaCool120 a răspuns:

Brazilia...

| ciocolata08 a răspuns:

Cred ca Germania pentru ca e mai buna, dar eu tin cu brazilia.

| CodrutEnergy a răspuns (pentru ciocolata08):

Ce va mai place sa dati rasp la plesneala!