| SucDăMere a întrebat:

Hai noroc TPU!
Azi am avut meci și a fost totul bine.
Pana când intr-o faza, trebuia sa ies la minge sa o prind în mana, de jos, sunt portar, apropo.
Bun, după ce am sărit la minge, am reușit sa o preiau, dar jucătorul din echipa adversă, care avea mingea în posesie, pana sa prind mingea, în loc sa șuteze în minge, mi-a șutat în față, am stat acolo câteva minute și sangeram puțin la nas, arbitrul, nu a dat nici un cartonaș.
Acum vin cu 3 întrebări.
1: E corect ce a făcut arbitrul?
2: Am înțeles că ochiul trage și se umflă.
3: Ce este de făcut?
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Daca nu a "vazut" atunci nu ai ce sa ii faci
pune mazare congelata peste ochiul ala... am inteles ca ar fi mai buna decat gheata