| Marlott a întrebat:

Heei! Eu am o pasiune pentru Airsoft. De ceva timp imi doresc sa ma apuc de acest sport. M-am uitat si de echipament, si de modele, doar ca ar fi o problema cred. Momentan sunt minor, am 16 ani. Am cautat prin mai multe site-uri informatii despre acest lucru iar majoritatea se contraziceau. Unii spuneau ca ai nevoie de acordul unui parinte iar altii ca nu ai voie deloc. Se poate folosi cu acordul unui parinte o arma de airsoft?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a detine o asemenea arma trebuie sa ai varsta de 18 ani.
Se poate si mai repede daca activezi in cadrul unui club.