| alexalexa2000 a întrebat:

Heei TPU.M-am ingrasat enorm de mult si nu stiu cum sa dau kilogramele jos.Nu vreau sa tin vreo dieta sau ceva, vreau un program de exercitii fizice.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu poti slabi doar prin sport fara dieta. Cu alte cuvine degeaba alergi o ora daca te intorci acasa si mananci cum mancai de obicei.

Sportul trebuie combinat cu o dieta echilibrata pentru a vedea rezultate. Altfel nu merge.

| greyhound a răspuns:

Intr-o faza de slabire, dieta conteaza intr-o proportie de vreo 70% deci mai gandeste-te daca vrei sa slabesti doar cu exercitii.

| HaKa93 a răspuns:

Insanity happy
fa-l cu mare incredere. eu am dat jos 8 kg in 2 luni fara niciun fel de dieta.
daca nu ai timpul suficient pentru el, fa-i Focus T25. tot ce face Shaun T este foarte recomandat

| gabriela1hdbl a răspuns:

Alearga cam 30 min pe zi, fa cam 5/10 ture de scari de la parter pana la 4...
Sportul trebuie combinat cu o dieta echilibrata pentru a vedea rezultate. Altfel nu merge.

| PatriciaTimis a răspuns:

Ar trebui sa fugi mult pe zi si sa mananci sanatos. ex: sa nu mananci dui, nici mancare prajita mult. Din astea! Funda?

| LiviuHart a răspuns:

Alearga cam 20/30 minute pe zi incearca sa mananci cate 1/2 oua fierte deoarece contin proteine si sigur ai sa slabesti!