| Anonimusdesteptu a întrebat:

Hei! Am 15 ani si vreau sa mă înscriu la fotbal
E prea târziu?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este prea tarziu daca ai calitatile fizice si tehnice necesare si esti dispus la efort.

| Bacemi a răspuns:

Nu este deloc prea târziu. Chiar astăzi am scris un articol despre un fotbalist care și-a început cariera la 15 ani. Și acum joacă în Liga I și la echipa națională U19. A pornit dintr-o comună amărâtă dar a crezut în șansa lui și a avut o dorință foarte mare de afirmare. Dar el se antrena uneori și câte cinci ore pe zi. Trebuie să fii dispus la efort și sacrificii. Doar așa pe post de moft nu merge. Mă rog, să fii cel mai bun din curtea școlii sau din oraș se poate. Mai departe e greu fără seriozitate.

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Nu nu este e o varta frageda la care iti poti lucra si dezvolta corpul

| Georgeta_Gina_1969 a răspuns:

Nu stiu sefu Teai iantrenat?