| AlinaDum281 a întrebat:

Hei, am 16 ani si 1, 52 inaltime as vrea sa mai cresc putin sunt prea pitica imi puteti spune ce exercitii at trebui sa fac va rog!
Dau funda

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti frumoasa asa cum esti pitica

| siriusblack98 a răspuns:

Putin cam dificil de vreme ce vorbim de genetica. Poti sta agatata de o bara 15-20 min pe zi, exercitiul asta se face si la antrenamentul de baschet.Nu te astepta la o schimbare wow totusi. Oricum fetele mici de statura sunt cele mai dragute happy

| Elena9328 a răspuns:

Ce înălțime au părinții?

| AlinaDum281 explică (pentru Elena9328):

Pai mama are 1, 67 si tata 1, 71

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Poti sa mananci mai mult, sa faci sport si sa dormi mai mult. Asa te-ai nascut, nu prea poti face nimic.