| Mario1994 a întrebat:

Hei. Am auzit multe păreri pro și contra. Poți să ai mușchi, masă musculară fără să mergi la sală sau mergând la sală cu rezultate bune? Care e adevărul?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adriana ai mai adaugat intrebarea asta, ai o obsesie compulsiva, probabil

| Celcestietot a răspuns:

Pentru voi fetele bineînțeles că nu trebuie să mergeti la sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Celcestietot):

De ce, sunt o gramada de fete care fac sala pentru tonifiere (in special fund si picioare).

| Celcestietot a răspuns (pentru Cosmin86):

Ele pot lucra si de acasa, sa fim seriosi. La ce grupe musculare isi antreneaza, nici nu le trebuie aparate de sala, doar aparatele din parcuri sau sa mai alerge fie pe strada sau pe o pista si asta este. Sala este pentru cei care au ajuns la un anumit stadiu si care vor sa fie mai pro, nu mai pot lucra acasa, deoarece fie nu au aparatele necesare specifice anumitor grupe musculare, fie microtrauma se produce foarte greu si le trebuie alte greutati mai mari. Ce parere ai?

| Nemessys a răspuns:

I told u something... sad.

| Mario1994 explică (pentru Nemessys):

Știu. Mi-ai mai spus multe. happy

| Nemessys a răspuns (pentru Mario1994):

Multe dar degeaba? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără să tragi de ceva slabe șanse.

| BogdanM275 a răspuns:

Da poți, făcând exercitii fizice acasă.

| Madalin0404 a răspuns:

Poti sa ai muschi si fara sa mergi la sala sa faci muschii si acasa si poti sa mergi si la sala e m ai ok la sala multe aparate