| directoneraandbvb a întrebat:

Hei, am o intrebare. Eu am 13 ani si fac fotbal de 8-9 ani (familie de fotbalisti) dar m-am mutat la alta scoala in alt oras si intrebarea mea este cum imi fac transferul in echipa de aici. Adică atunci cand am vrut sa joc fotbal aici nu mi s-a permis si nu se poate spune ca nu joc bine fiindcă sunt fata, am peste 40 de cupe, trofee etc. Zic si eu după atâția ani... insa va rog ajutati-ma chiar nu mai stiu ce sa fac.Imi e dor sa joc si mno...Nu ma lasa.

Răspuns Câştigător
| Cringeus a răspuns:

Te poți transfera, dar trebuie să faci naveta! sad
Trebuie să mergi la cealaltă școală.....sunt multe de făcut, sau poți să le faci o demonstrație celor de la școală de la tine și astfel poate te vor lăsa să joci! big grin

5 răspunsuri:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Te duci la alta echipa sau ii dovedesti ca esti buna la antrenor.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai ca vrei sa joci fotbal, daca ei inainte te-au lasat trebuie sa te lase si acum.Cel mai bine ar fi sa nu te bagi in treaba asta, doar le spui parintilor tai ca vrei sa joci fotbal iar ei se vor ocupa de asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa specifici "familie de fotbalisti amatori".

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vorbeste cu directorul.

| directoneraandbvb explică:

In primul rand nu sunt amatoare ...Si nici tata poate mama... in al doilea rand directorul a spus ca el nu se baga la sport iar părinții mei ma lasa sa joc...dar da cred ca va trebui sa fac o demonstrație ceva nu stiu ..asa ar putea afirma fostul meu antrenor toate reusitei la acest sport in scris... insa nici antrenorii de aici nu stiu cum sa procedeze.