| romania23 a întrebat:

Hei! Am pentru voi o intrebare:Imi spuneti si mie care este fotbalistul vostru preferat? Al meu este Cristiano Ronaldo.Al vostru care e?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Zidane!
2.CR7
3.Bale
4.Casillias
5.Ibra

11 răspunsuri:
| romania23 explică:

Al meu mai este si Gareth Bale

| Vektor a răspuns:

Adrian ilie, hagi, zidane, ronaldo (the real ronaldo), ronaldinho, maradona (jucatorul, nu omul), si multi altii din generatiile 80-90. astia din anii 2000+ marea majoritate sunt niste mascarici.

| neutrino a răspuns:

Ronaldino.

| piticu123 a răspuns:

Mario Balotelli si Stephan El Shaarawy

| florynmondialul a răspuns:

Cristiano Ronaldo a fost este si va fi fotbalistul meu preferat ever!

| Bøøgey a răspuns:

Robert Lewandowski.

| fuzzer a răspuns:

Cristiano Ronaldo! E jucatorul complex, ce intruchipeaza driblingul, tehnica si viteza la cel mai inalt nivel, zic eu.

| Radu1015 a răspuns:

Ronaldinho!

| OnuOnulică a răspuns:

Jucător prefera: Frank Lampard
Echipă preferată: Chelsea

| TOOL a răspuns:

Mie mi-o placut Zinedin Zidan, cata tehnica o avut omu ala, acum imi place in special de CR7 asemenea tie.

| SofiaMaria24 a răspuns:

Neymar