| tyby23 a întrebat:

Hei am si eu o problema. Am 1.58-1.60 si cam 58-62 kg si vreau sa slabesc. Dar nu stiu ce sport sa practic fiindca am practicat Dans,Inot,Rugby, Volei, Fotbal si niciunul nu m-a ajutat. Sunt disperat fiindca multa lume cam rade de mine si vreau sa slabesc. Ma gandeam la Tenis sau Box? Ce ziceti?

Astept sfaturi.

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Box-ul e mult mai bun pentru slabit decat tenisul.Idea e sa faci cardio.Este cel mai usor si eficent mod pentru a slabi.Cardio=box,inot,alergare etc.

3 răspunsuri:
| dyk3yy a răspuns:

Du-te la kickbox, si auta pe internet exercitii pentru slabit, si alerga in fieare zi cam 30 min.

| dyk3yy a răspuns:

Du-te la kickbox, si auta pe internet exercitii pentru slabit, si alerga in fieare zi cam 30 min.

| MasterSpirit a răspuns:

Street Workout...sala big grin