| Vanessika a întrebat:

Hei! As dori sa ma înscriu la un liceu militar si chestia e că, cu toată carantina asta, nu am unde să mă antrenez. Mă descurc cu traseul utilitar aplicativ, dar cu alergatul e rău de tot, depășesc cu mult timpul. Mentionez ca nu am unde să alerg, era un parc, dar s-a închis. Întrebarea mea e: aveți ceva sfaturi în situația asta? Ce exerciții as putea face pentru a rezista atunci când alerg? (pentru ca asta e problema) Fundă!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Exercițiile pentru alergare sunt... alergările in sine nu altele așa că fă niște ture in jurul blocului