| Bianca38 a întrebat:

Hei. Bună am și eu o întrebare eu vreau sa cresc în înălțime mai mult și mai repede și am văzut pe net o carte de creștere în înălțime, cred ca o știe toată lumea care spune ca oferă rezultate uimitoare etc și nu stiu dacă sa o cumpar si vreau parerea cuiva care dacă a cumpărat aceasta carte și dacă este buna sau știe pe cineva care a cumparat-o. Ca nu as vrea așa sa dau bani degeaba.Cel mai bun răspuns detaliat funda.

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa dai banii aiurea pe prostiile de pe net, care promit marea cu sarea!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poartă tocuri inalte sau platforme si scapi de problema înăltimii.

| RAY a răspuns:

Inaltimea e determinata genetic si nu ai ce face, cartea aia sunt basme, isi recomand un stil de viata sanatos plus ca baieti prefera fetele de mica inaltime nu fi complexata pentru asta