| Tony0102 a întrebat:

Hei. Ce este mai bun "Extreme Gainer Blend" sau "Weight Gainer Blend"?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ceva cu steroizi pentru tine.

| PringAloe a răspuns:

Nu am consumat, insa m-am uitat putin la ele, per total sunt la fel la nutrienti.
Extreme Gainer Blend are 100g 402Kcal, iar Weight are 388Kcal, grasimile sunt identice pentru ambele produse, la Weight sunt mai multe proteine per 100g decat la Extreme, insa Extreme Gainer contine si niste vitamine + 4g creatina (per 100g) si L-Glutamina (4g la 100g), In concluzie Extreme Gainer Blend este mai bun din punctul meu de vedere,