| ana044 a întrebat:

Hei. Ce exerciții pot sa fac pentru a slabi cât mai mult ( în jur de 7 kg )? Va rog spuneți mi niște exerciții eficiente și rapide! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista exercitii eficinete si rapide, ci munca intensa pe o durata destul de mare, ca nimni nu se intampla fara efort fizic adevarat, si nici peste noapte.

Alearga 5-10km pe zi, ori mergi cu bicicleta cate 2 ore/zi
Nu uita sa scoti di alimentatie: painea, fainoasele, pastele, ducliurile si sucurile, ca sa te ajute la slabit.

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Depinde zona unde vrei sa slabesti, dar in general alergatul si sa urci scari ajuta cel mai mult si alimentatia conteaza mult, nu regimul x, y, z ci putin si bun, dar echilibrat

| 1231242 a răspuns:

Esti foarte grasa, serios fetito, uita-te ce dragut arati, nu vad de ce ai slabi.