| anonim_4396 a întrebat:

Hei,cum devin bun la fotbal? Nu că nu știu cum se joacă și chestii de genul,dar am o problemă când vine vorba de driblat,luarea mingii adversarului și datul peste picioare și asta nu e tot. Unii colegi trișează la fotbal,iar când îi învinuim, ei cu nu.De ex,odată când au primit gol,când noi ne bucuram, ei cu mingea au șutat la poarta noastră și cică s-o pus.Ce să fac?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te lasi de fotbal daca te oftici la faze de genul... Ca nu jucați pe milioane de euro ce spanac

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mai exersează sau trișază și tu