| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Cum pot sa slabesc in zona picioarelor? Ma mentin la 54-55 de kg chiar daca nu mananc aproape de loc... Am 1.73 si tot ma vad grasa...toate fetele din clasa mea sunt mai slabe (zic eu )

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Nu esti deloc grasa, din punctul meu de vedere ai un corp normal, iar celelalte fete de la tine din clasa sunt slabe, faza e ca tu esti si putin mai inalta decat ele, banuiesc.

| Hc_Costy_1995 a răspuns:

Incearca sa faci mai mult sex sau sa incepi sa faci daca nu ai facut pana acum

| 2000nadia a răspuns (pentru Hc_Costy_1995):

Am 14 ani!!! Cum ai vrea sa fac sex la 14 ani?????