| Bogdy12 a întrebat:

Hei daca practic parkour si vreau sa ma antrenez cu mai multi practicanti(ca mi-e mai usor sa vizualizez si apoi sa pun in practica)credeti ca mi-ar fi mai usor?

Răspuns Câştigător
| hibrid112 a răspuns:

Acest sport are la baza principiul "Nu iti lasa mintea sa iti limiteze corpul".Da poti invata uitandute la practicanti, necesita un antrenament destul de rigid si cu foarte mari riscuri de accidentari(sper ca esti constient).Ar fi fost foarte tare o sala speciala dar na traim in Romania!