| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Hei! De cateva luni(4) am inceput sa fac sport(alergat,saritul corzi, workout youtube) insa de 2-3 saptamani am o durere insuportabila de la glezna in jos.Am incercat sa fac o pauza dar in momentul cand incep din nou durerea apare, am incercat si glezniere insa e la fel.Ce pot sa fac sa fac sa imi treaca?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Cat ai facut pauza?

Fa pauza o saptamana si foloseste un gel antiinflamator, gen Diclofenac, Fastum Gel etc.

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Încearcă să masezi glezna cu cremă de gălbenele sau cu geluri speciale de la farmacie în fiecare seară câte 10 minute happy Sper să te ajute!