| adela2012 a întrebat:

Hei. De curand am inceput sa ma duc la sala. Vreau sa slabesc. Lasand la o parte alimentatia deoarece acolo stiu ce sa mananc, aveti idee cum as putea sa combin exercitiile astfel incat sa pot avea parte si de rezultate? Ma gandeam sa fac banda, bicicleta si pe langa aceste exercitii aerobice sa fac si la aparate. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Saptamanal cate 3-4 ore zilnic de inot, fotbal, tenis, etc, pe cat posibil alternativ mai multe.

| DovleacTurbat a răspuns:

Alimentatie, cardio + fiare, apa, somn, rabdare = Vis implinit.

| crazypop a răspuns:

Cel mai mult la slabit, te ajuta miscarea in aer liber si nu aparatele la fel de mult, dar poti incepe sa faci banda si biciclete mai mult si rezultate nu se vad de azi pe maine se vad in timp, trebuie sa ai rabdare si sa fii motivata ca sa ai un corp super!