| Stefania_Diana_1998 a întrebat:

Hei. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un nutritionist bun in Craiova?

4 răspunsuri:
| heracles a răspuns:

Exista o carte ''Si noi ce mai mancam'' scrisa de prof.dr. Gheorghe Mencinicopschi, daca te intereseaza cumva alimentatia.

| aXy99 a răspuns (pentru heracles):

Un om deosebit. Intr-adevar, este foarte buna cartea, dar nu trebuie sa urmezi totul cu exactitate. Trebuie sa te mai bucuri de viata laughing
Daca ti-e pofta de niste cartofi fierti cu piept de pui, poti sa mannaci, se va digera mancarea oricum. Piramida combinarii alimentelor nu e batuta in cuie, este mai mult ideala. Sunt oameni care mananca ce vor si in ce combinatii vor si au 100+ ani.

| heracles a răspuns (pentru aXy99):

Mda, cartofi si piept de pui, si la sfarasitul mesei un paharel cu vin rosu happy(e ca un medicament)eu i-am spus doar orientativ(cartea profesorului )si eu am cartea dansului, dar crezi ca am tinut cont de ea, pana la urma urmei, trebuie(cum zici si tu) sa ne mai bucuram si de viata.

| Christian93628 a răspuns:

Nu prea avem nutritionisti buni in tara, asta e adevarul