| HG_Madalina_1997 a întrebat:

Hei!
Ma puteti ajuta cu, cateva sfaturi va rog?!? Vreau sa slabesc in zona soldurilor in special (si peste tot)... (am 17 ani, 1, 62m si 64 kg), ce exercitii imi sugerati?

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Invata sa mananci.

| HG_Madalina_1997 explică (pentru Goldenboy97):

Mananc o data pe zi...

| Goldenboy97 a răspuns (pentru HG_Madalina_1997):

Cel mai prost lucru pe care poti sa-l faci este sa mananci 1 data pe zi in speranta de a slabi. Spitalul sper ca este prin apropriere.

| Comandar_Diana_1999 a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta...pai la inceput e nevoie sa mananci putin si des! cam asta este programul si masa mea
Dimineata:un pahar de apa pe stomacul gol, un bol cu cereale sau un mar si o banana. apoi trec pe o minge de exercitii(habar nu am cum see numeste dar o gasesti in magazinele mari daca doresti) si ma prostesc ceva timp pana mi seface iarasi foame.adica ddja e amiazul deoarece ma trezesc tarziu laughing
Pranz:ceai cu biscuiti, ananas sau avocado.
Iar seara ce mai apuc prin casa laughingde cele mai mute ori este vorba de cartofi la cuptor cu carne de pui(iti recomand sa nu mananci nici asta si nimic altceva dupa ora 17:00 fiindca e cel mai important, odata ce ai facut.o ai dat.o in bara!) Si desigur cat ma ţine "somnul" fac genoglectiuni, abdomene, intinderi si cu cercul sau haltere mici. Nu prea stiu ce ai inteles din toata prostia asta dar iti doresc mult succes laughing *eu cu acest program scad 0.5 -1.0kg fara nici o problema.* apropo:daca nu esti invatata sa bei multa apa in fiecare zi atunci mananca o felie de pepene rosu odata la 3 ore si o sa te simti minunat.i ca odata succes! ♡