| Alinaana123 a întrebat:

Hei! Puteți să-mi spuneți câteva jocuri pentru aer liber? Va rog frumos!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Saritul corzii, sotronul, prinselea, mata cocotata, plimbatul cu rolele, jucatul cu mingea, tenis cu piciorul, intreceri la alergat, plimbatul cu rolele sau cu bicicleta.

| Iftode_Costina_1990 a răspuns:

Elasticul,inghetata, sita, ratele si vanatorii

| misswinchester a răspuns:

Ascunselea, Sotronul, Magarusul, Flori, fete sau baieti, Mima, Venim din(nume de tara) si suntem(numele actiunii pe care o mimezi trebuie sa inceapa cu litera respectiva), Un, doi la perete stai, Ratele si vanatorii, Tara tara vrem ostasi, Rata, rata gasca