| Iamr3d a întrebat:

Hei TPU am 14 ani de aproape un an fac bara fixă și am crescut in spate foarte mult Dar nu si in înălțime, o sa mai cresc in înălțime sau asta ar fi o cauza ce mi oprește creșterea, ar trebui să mă opresc din a practica sau e prea târziu?
Pot sa mai fac exercitii pentru a creste in înălțime sau orice altceva

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Inaltimea este determinata genetic, NU are treaba cu exercitiile.

| Celcestietot a răspuns:

Fa-ti o radiografie ca sa vezi daca mai cresti sau nu. Daca iti da medicul de familie trimitere, radiografia este gratis, daca nu iti da trimitere costa ~100 lei.