| anonim_4396 a întrebat:

Hei Tpu.Am si eu o intrebare.Ce exercitii as putea face acasa pentru a nu fi nevoita sa merg la sala? Adica exercitii pentru picioare, abdomen.Si vreau sa zic ca vreau sa fac sport sa ma mentin, pentru ca nici burta nu am :) Si colegele mele se mira, spun ca am corp frumos etc.Doar ca as vrea sa ma mentin.Imi puteti da exemple de niste exercitii? Am acasa si o bicicleta fitness, adica http://www.gopixpic.com/......*jpg/.Deci

Răspuns Câştigător
| marinageorgiana14 a răspuns:

Cauta pe youtube jillian michaels si iti va da exercitii acolo, eu de alea fac si sunt foarte foarte eficiente! adica in 3=4 zile da sa mi se vada patratele si face minuni! funda?

1 răspuns: