| heeeeeei a întrebat:

Hei TPU as vrea sa fac patratele si mi.am descarcat pe telefon un program care are ca obiectiv acest lucru insa daca nu merge imi puteti da o alternativa va rog

Răspuns Câştigător
| AndreyFsk a răspuns:

"Six pack" sau "patrăţele".
Încearcă să găseşti o bară, te agăţi de ea cu ambele mâini şi ridici picioarele în sus şi în jos de câte ori poţi. După aceea faci pauză 1 minut, după care face aceleaşi mişcări. Câte serii de genul ăsta poţi. Abdomene nu îţi recomand, le faci degeaba, plus că îţi strici coloana. Şi cel mai important, mănâncă sănătos.