| crysstian a întrebat:

As vrea sa-mi mai cresc masa musculara si anume pieptul si bratele.Ce ar trebui sa fac ca sa am un piept mai mare si brate mai groase?

Răspuns Câştigător
| andreyutu23 a răspuns:

Eu fac flotari si se vede diferenta dar nu face o zi da si 10 nu, nu manca mult, uite un program bun:http://antrenamentflotari.blogspot.com/
Daca dupa 2 luni nu vezi nicio diferenta ca ultima masura ia pastile cu testosteron si vezi atuncea umflat dar ca ultima solutie ca poti avea deviere de comportament.
Bafta

5 răspunsuri:
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Sa ridici greutati si sa faci multe flotari. Mananca ceva sanatos!

| ălacumarfa a răspuns:

Sa nu mai stai pe net si sa te apuci de treaba. Funda?

| XRaXD a răspuns:

Du-te la sala, lucrezi fiecare grupa de muschi odata pe saptamana, iti faci un program alimentar echilibrat, daca vrei schimbari rapide creatina si proteinele sunt eficiente. Ce varsta ai?

| wannahug99 a răspuns:

Ridicari de greutati 6-8kg,flotari laterale (tricepsi ). etc bea multa apa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru wannahug99):

Ce sa faci cu 6-8 kg? Alea sunt de fete.

Vrei sa spui 25-30, poate 35-40.

Copil mic...