| Amadeus04 a întrebat:

Aș vrea să rog să știu dacă se fac, sau dacă se pot face, sau cum se pot face înscrieri pentru o echipă de fotbal din Iași, pentru că mereu am visat să ajung la o echipă de fotbal, dar nu am primit această șansă. Părinții nu m-au întrebat niciodată ceea ce îmi doresc cu adevărat, dar eu vreau să schimb acest lucru. Am 15 ani și sunt băiat, dacă vă ajută la ceva aceste informații

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Intereseaza-te la grupele de juniori de la Poli Iasi, desi nu prea pot sa-ti ofer asa multe informatii despre ce ar trebui sa faci, nu sunt " in domeniu ", daca ai talent si iei probele te baga la juniorii Poli Iasi, apoi avansezi, si tot asa... totusi, nu te descuraja daca multi zic " trebuia sa te apuci serios de fotbal de cand erai mic, nu acum la 15 ani "

1 răspuns:
| Amadeus04 explică (pentru Alexuţ02):

Mersi