| Kristina092 a întrebat:

Hei TPU! Ce păreri aveți de exercițiile pentru fese acasă? Sunt eficiente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dacă le faci regulat, da

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă vrei doar tonifiere și eventual iei niște greutăți, da. dacă vrei să-l „crești" nu e suficient să faci acasă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fesierii sunt un niste mușchi prea mari ca să-i poți antrena bine acasă pentru a creste.
Un mușchi mare are nevoie de greutate, de intensitate și de un volum bun.
In general sunt bune pentru a te simți mai bine și a-ți recupera colona, dar nu poți să te aștepți la mari rezultate lucrând acasă, mai ales zona picioarelor.