| radusejoaca a întrebat:

Hei, TPU! Ce sport credeti ca este mai bine sa practic pentru cresterea inaltimi? Handbal care imi place foarte mult sau baschet?

Răspuns Câştigător
| str33tgangzta a răspuns:

Basketball este sportul care te ajuta sa cresti in inaltime foarte rapid. Handbalul este un sport care te ajuta in mai multe domenii, putin din fiecare (include si inaltimea). Daca ar fi sa recomand un sport ar fi cu siguranta Handbal.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune. Si gimnastica la fel. Mai depinde si de genetica. Nu poti face minuni daca esti dein familie de pitici.

| KodrutZ a răspuns:

Volei.

| SiLaS a răspuns:

Ambele sunt foarte bune pentru dezvoltarea inaltimii, ce varsta ai?

| ToaderAndrei a răspuns:

Inot! Cauta pe internet, sau oriunde vrei daca nu ma crezi!

| DloveD93 a răspuns:

Baschetul e bun dar asta trebuia sa faci de mic... sa nu crezi ca baschetbalistii au crescut cu 1-2 ani de antrenament