| zSeba a întrebat:

Hei TPU...
Deci nu știu ce am în ultimul timp dar efectiv nu mai sunt eu la fotbal, nu mai pot dribla ca înainte, nu mai pot suta ca înainte, ma simt obosit, nu stiu ce am...nu pot să-mi revin, ma duc ma antrenez singur, alerg, încerc sa driblez ca înainte, încerc sa sutez (in afara de antrenamentele de la club) dar efectiv nu îmi mai revin.
O părere ceva...
Care o mai pățit asa ceva (dar nu prea cred ca ați pățit asa ceva. Numa eu singurul prost).

Răspuns Câştigător
| HelpingHands a răspuns:

Problema e că te simți obosit. De aici se trage. Poate fi vorba de motivație, de luare în greutate, sau ti-ai bagat tu ceva negativ în cap despre fotbal, ori e un semn de la Dumnezeu să te reorientezi.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai peste 30-40 de ani, lasă-te. Dacă ești elev, probabil școala e de vină. Așteaptă vacanța