| Dariana1999 a întrebat:

Hei tpu.Eu sunt o persoana cu greutate..defapt am picioare grase. vreausa slabesc sarind coarda..eu pana acum mancam mult si prost..acum mananc putin si mai sanatos..cam cat ar trebui sa sar pe zi ca sa sla besc chiar si 1Kg...cate? Daufunda si multumesc

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu aşa se slăbeşte.Şi nici nu trebuie să te înfometezi, dacă vrei să nu fii anorexică. Mergi pe munte.O să înţelegi atunci ce spun.

| baru a răspuns:

Alergari, coarda bazin... daca nu poti, coarda dimineata, seara, cate o ora. Alergari, in prima faza cate 2.3 km dupa care maresti durata la 5.6 km. In acest fel, scazi in greutate in jur de 4.5 kg intr, o luna! Indifernent ce si cum te hranesti!

| T0T a răspuns:

Are mama o fetita cat un tanc rusesc, cand se duce la olita gresiile pocnesc laughing