| Pirvan12345 a întrebat:

Hei TPU, fac sala de 4 luni de zile, in 4 luni am pierdut 19 kg, precizez ca am avut 143 kg si acum am 124. Eu fac sala in pantaloni scurti si tricou, este mai ok daca fac in bluza d-aia pentru arderi mai mari, bluza cea lunga? Sau sa fac tot asa cu tricou si pantaloni scurti? Care este mai buna pentru slabit?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Haine prin care lasi pielea sa respire,asta e important, transpiratia te deshidrateaza nu are legatura cu slabitul, bravo la slabit, ai grija ca rata metaolica se duce in jos, mentinerea e mai grea ca slabirea

| Cosmin86 a răspuns:

La fel ca acum. Nu exista "bluza pentru arderi mai mari", asta e marketing, cu aia doar o sa transpiri mai mult, atat.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu exista haine pentru slabit. Daca transpiri mai mult de la caldura nu inseamna ca slabesti mai mult. Elimini doar apa pe care o pui la loc imediat.Cu cat transpiri mai mult cu atat bei mai multa apa. Tesutul adipos din celulele de grasime nu este eliminat prin transpiratie ci prin urina. Felicitari pentru rezultate, tine-o tot asa happy