| ILoveHandball a întrebat:

Hei TPU... fetele cam in cat timp fac patratele?

7 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Depinde ce lucrezi, dar în timp... Abs are made in the kitchen. Contează dieta foarte mult la chestia asta, cu toate exercițiile din lume nu o să se cunoască nimic atâta timp cât dieta nu e foarte bine pusă la punct. Mult succes!

| JulesDC a răspuns:

Fetele fac mult mai greu patratele, luni, ani, trebuie multa munca big grin Am vazut la televizor ceva legat de asta. Corpul femeilor nu este format de mama natura pentru muschi si patratele. big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru JulesDC):

Pai cand faci patratele PIERZI muschi, deci ar trebui sa faca mai usor.

| ciprian534GG a răspuns:

Depinde de cate exercitii si cata muca depun ele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ciprian534GG):

Patratelele se fac din alimentatie, NU din exercitii.

Doar copiii mici, complet paraleli cu sportul, fac exercitii pentru patratele.

| lonelykid a răspuns:

Depinde cat de mult muncesc, ce varsta au. oricum, cred ca le fac mai greu ca baietii happy Funda? happy

| CigaretteSmoke a răspuns:

Eu am facut volei (3-4 antrenamente pe saptamana) si dupa aproximativ 2 ani jumatate au inceput sa mi se vada putin patratelele