| UnuCuSapca a întrebat:

Hei TPU, ma tot gândesc sa imi iau un penny-board dar sunt mare in picior, voi putea sa merg pe el bine? Nu vreau respunsuri de genul: Ia-ti longboard sau cruiser sau hoverboard, Da sau Nu

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Intai intoarce sapca, si apoi iti vei da seama cu usurinta ca poti folosi un penny-board cu 42 la picior.

| FaraNumePls a răspuns:

Buna, poți să îți achiziționezi varianta de adulți, ar fi mai bine.
Succes

| Niklauss a răspuns:

Iti poti cumpara versiune de adult sau poti sa iti cumperi unul personalizat, dar daca esti adult si cum zici tu ai picioare mari atunci nu cred ca ai sanse sa te dai pe el.

Sper ca am fost de ajutor.

| SebastianG07 a răspuns:

Ce marime ai la picior? Eu am 42 si nu am nici o problema! Am vazut 2 feluri de pennyboard, cel de 22 inch si cel de 27 inch, ai putea sa iti cumperi unul de 27inch, este putin mai lung si mai lat! Personal eu ma simt mai bine pe cel care este mai mic!