| blacky100 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Am 11 ani si imi place foarte mult fotbalul(sunt fata). Parintii imi tot spun ca dupa carantina asta o sa ma lase sa fac, dar eu cred ca spun doar ca sa ma bucur eu, nu ca asa o sa faca. Oricum, nu prea cred ca din fotbal feminin poti sa te intretii in Romania. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa las fotbalul, sau sa incerc?

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

La 11 ani oricum nu poti sa faci cinestiece, nu prea te vad apucandu-te de exemplu de contabilitate la varsta aia, deci poti sa vezi pana unde ajungi cu fotbalul

| AnastasiaK a răspuns:

Stii vreun sport din care chiar poti sa te intretii in Romania? laughing