| DenisaNicoletaG a întrebat:

star
Practicati vreun sport sau va place un sport anume?
Eu practic tennis-ul de camp.
Astept comentarii happy

60 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Imi place voleiul, pe care l-am si practicat de performanta, si ciclismul, pe care il practic acum.

| RAY a răspuns:

Cateodata bag un meci cu real madrid pe laptop se pune nu? cel mai mult imi place plimbarea dupa ploaie vara

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Ce interesant esti star

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Realul? Joci fifa? Baga cu Arsenalul

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

De ce sa pierd meciul?

| Andreea189 a răspuns (pentru RAY):

Eu am jucat fotbal un an si inca vreau sa joc e sportul meu preferat, fotbalul

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

In jocurile de pe calculator gen fifa ii bateam pe toti cu Arsenal, dar avea echipa buna si jucam eu cu sistem in care jucam pe cartea atacului,, luam gol doar pe contraatac, in rest impingeam in careul lor pe toti, puneam presiune pe ei.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Andreea189):

Ce sexy e sa vezi o fata care joaca fotbal, mi se pare incitant happy

| Drimmero a răspuns:

Fotbalul,cel mai iubit sport!

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Cel mai iubit sport de catre voi, baietii. Am observat ca esti un adevarat microbist. happy

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Viata de microbist e cu adevarat speciala, atat pot sa zic,, o viata atat de dulce!
Sunt si fete/femei care sunt pasionate de acest sport, nu doar barbatii il iubesc

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Ma refeream ca in mare parte voi baietii sunteti preocupati de acest sport.

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Noi barbatii suntem mai capabili sa intelegem sportul asta, suntem dispusi sa punem suflet si sa ne sacrificam pentru acest sport, il traim la intensitate maxima,, mai ales cand ai o echipa pe care o iubesti, fiecare meci se joaca cu intensitate si pasiune.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Mi-am dat seama. happy

| Mayhem666 a răspuns:

Eu practic aruncatul cu privirea. E un sport foarte bun, ma ajuta sa imi antrenez muschii ochilor si asa pot sa vad mai bine laughing
Zilnic practic sportul asta, ma opresc doar cand dorm si cand clipesc.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

E un sport foarte interesant si nu te poti plictisi niciodata de el. laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayhem666):

Iti faci echipa?

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Asa este. Eu il practic zilnic, inca de cand m-am nascut, si inca nu m-am plictisit de el, ba parca imi place din ce in ce mai mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Dap, vrei sa te alaturi? laughing
Cea mai interesanta parte este atunci cand privim cum creste iarba. Ah, ce amintiri frumoase laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayhem666):

Trebuie sa avem grija totusi sa nu practicam prea mult aruncatul cu privirea, ca atunci nu mai conservam energie ca Oreki Houtarou si nu mai devenim "genii."

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Nu stiam ca si tu te uiti la anime-uri.

| RainmakerX a răspuns:

Am practicat karate timp de 6-7 ani.
M-am lasat.

Imi place sa joc basket si ping-pong.

| DenisaNicoletaG explică (pentru RainmakerX):

Deci si de tine sa ne ascundem. Esti si tu periculos. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Degeaba sad Nu ma compar cu userii de la aikido si krav maga

| DenisaNicoletaG explică (pentru RainmakerX):

Hai mai, daca eu zic asa, pai asa ramane happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Patinaj artistic si yoga (nu stiu daca yoga se pune laughing ).

| DenisaNicoletaG explică (pentru OoBunnyoO):

Ce frumos e patinaj-ul.

| deeeaqq a răspuns:

Practic un sport foarte iubit de oameni, nu vă spun care.

Şi de plăcut, îmi place basketul şi voleiul

| anamariarot a răspuns:

Mie îmi place să joc badminton, îmi plăcea/place să merg la kangoo jumps, dar am renunțat din cauza durerilor de articulații de la nivelul genunchilor sad

| DenisaNicoletaG explică:

Am inteles laughing happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-au avut ai mei chef să mă ducă la nimic.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Cum sa te duca daca tu nu ai venit cu intentia de a practica ceva? laughing. Te duceai de buna voie si nesilit de nimeni? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Am vrut să practic multe.
Cel mai mult am vrut să iau niste cursuri de dans, dar pe unde stau eu nu sunt.
Am vrut să practic si karate dar port ochelari.
Odată m-au dus la fotbal si nu mi-a placut.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Deci daca aveai locuri speciale pe acolo, sa inteleg ca faceai dansuri? Ce fel de dansuri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Tango sau flamenco.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Interesant. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am practicat Rugby, recomand happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Esti periculos si tu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu vad ce este asa de amuzant.E doar un sport.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Sportul la care castig mereu e sa stau treaza pana la 20 de ore. Sau sa dorm toata ziua. Eu sunt cu extremele. Cateodata mai joc fotbal 1 la 1 vara cu BF-ul meu.

| SERIALS a răspuns:

Eu as practica tenisul de pat. Dar nu am cu cine sa-l practic.

| Desireღ a răspuns:

Practic volei.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Desireღ):

Am practicat si eu volei timp de 1 an, dar m-am lasat happy.

| Desireღ a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Mno, nasol că te-ai lăsat.
E un sport frumos şi se merită, deşi te poţi accidenta oricând.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Desireღ):

Da, e un sport foarte frumos, doar ca am ramasesem singura si nu eram in apele mele fara nicio amica, ca mai eram cu doua prietene de-ale mele.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu practic nimic și nici n-am practicat niciodată. laughing

| RoxanaY a răspuns:

Practic Krav Maga(un stil de auto-aparare, un fel de karate)

| DenisaNicoletaG explică (pentru RoxanaY):

Ar trebui sa ne ascundem de tine? laughing Ne luam bataie happy

| RoxanaY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Desi practic acest sport de 4 ani inca sunt pasnica cu persoanele din jur laughing Nu m-a facut agresiva big grin

| DenisaNicoletaG explică (pentru RoxanaY):

Si ti se pare ca in 4 ani nu ai invatat nimic? laughing
Eu zic sa te mai gandesti la puterile pe care le ai laughing

| SpeedPrimer a răspuns:

Mie imi place sa cant la ciatrna

| DenisaNicoletaG explică (pentru SpeedPrimer):

Si mie imi place sa cant, dar sa cant vocal. star

| SpeedPrimer a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ciatrna adica cu crenvustiu si cu mana (lel)

| DenisaNicoletaG explică (pentru SpeedPrimer):

OMG. Credeam ca voiai sa scrii chitara acolo, imi cer scuze laughing

| anonim252 a răspuns:

Inot si basket

| Vlad4658 a răspuns:

Da sunt dansator profesionist :) Dansuri standar si latino americane https://www.youtube.com/watch?v=mc8LOhe6jFM latino, https://www.youtube.com/watch?v=Eem0b0bdXdI standard :)

| DenisaNicoletaG explică (pentru Vlad4658):

Wow! Interesant, imi place dansul. happy

| Dariusprds a răspuns:

Eu practic parkour.

| fgdzsffdfzgvfz a răspuns:

Da, am fost campion national la coniac-canoe 2 ani, iar 3 ani la rand am castigat mai multe premii de distinctie la halbere dar din cauza saraciei nu am mai putut continua, nemaiavând bani de autobuz crying In prezent practic sticlismul si aruncatul greutatilor in familie.