| gabygabygaby a întrebat:

stie cineva vreo sala de karate sau arte martiale BUNA prin Bucuresti sectorul 2? ca as vrea sa incep sa iau cursuri de karate multumesc anticipat! funda

3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Club sportiv USU FIGHT CENTER
Stiluri : Kickbox (k-1 k-1 max), Muay-Thai (thai box), Wushu- (sanda sanshou & qinda) Kickbox chinezesc, MMA
Complex sportiv Lia Manoliu, b-dul Basarabia, sect 2 Bucuresti
Program pregatire : Luni, Miercuri, Vineri 19:00 - 22:00
In weekend optional 9:30 - 12:30
Telefon : 0766-362.361 antrenor Usurelu George
Web: www usufightcenter.ro
Email: usufightcenter@gmail.com

| TodyTza a răspuns:

Club sportiv USU FIGHT CENTER
Stiluri : Kickbox (k-1 k-1 max), Muay-Thai (thai box), Wushu- (sanda sanshou & qinda) Kickbox chinezesc, MMA
Complex sportiv Lia Manoliu, b-dul Basarabia, sect 2 Bucuresti
Program pregatire : Luni, Miercuri, Vineri 19:00 - 22:00
In weekend optional 9:30 - 12:30
Telefon : 0766-362.361 antrenor Usurelu George
Web: www usufightcenter.ro
Email: usufightcenter@gmail.com

| Cosmin86 a răspuns (pentru TodyTza):

Copy/paste la raspunsul anterior? straight face