| Luck19 a întrebat:

Hei TPU
Vara asta am facut tenis
Si antrenorul a zis ca vara viitoare as putea sa mers la un campionat de tennis
Intrebarea mea este cat ar trebui sa platesc pentru campionat
As vrea sa fac tenis de performanta si sa castig bani din tenis
As vrea sa stiu daca as merge la Wimblendon cat ar trebui sa platesc ca sa particip pentru cupa(Asta in viitor)

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Cati ani ai?

| Luck19 explică (pentru Holiday):

| Holiday a răspuns (pentru Luck19):

La 13 ani unii au 7-8 ani de tenis in spate, cu toata parerea de rau, dar nu ai cum recupera timpul asta. Acum 30-40 de se mai putea, dar acum nu. Din tenis maxim poti ajunge sa joci prin niste turnee de mana a saptea cu premii totale de maximum cateva mii de dolari, sau mai realist, daca te tii de tenis, poti face IEFS-ul si deveni apoi antrenor, ceea ce nu e chiar atat de rau...

| Luck19 explică (pentru Holiday):

Am 3 ani de tenis
Nu exista nici o sansa
As face tenis din 2 motive
1.Imi place foarte mult
2. Faci bani dis sportul asta ma auzit
Daca am ambitie pot reusi?
Ai skype?
Daca da te rog da-mi-l

| Luck19 explică (pentru Holiday):

Antrenor nu se mai cauta in ziua de azi
Poate o sa ma crezi handicapat dup ce te uiti la ora care am postat asta
In timp nu as putea ajunge intr-un fel la nivelul Simonei Halep