| 2pacAmaruShakur2 a întrebat:

Hei TPU, vreau ceva articole sau clipuri de unde pot sa invat aproape totul despre BOX ( i.l practic )... doar ca antrenorul nu-mi spune prea multe si as vrea sa fiu un autodidact! Stau la sat si singurul antrenor din zona e,, cam,, trecut de varsta a 2-a laughing si nu stie sa imi explice prea multe!

1 răspuns:
| MihaiTech a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details

Sa stii engleza, atat iti trebuie. In rest te invata el. E o aplicatie cu videoclipuri de la un profesionist. Succes!winking