| Zx99 a întrebat:

Hei TPU vreau sa fac patratele si m-am apucat sa fac abdomene 300 sute in 3 serii fac de 5 zile si mi-au aparut patratelele doar ca se vad doar in oglinda.Deci ce ziceti o sa imi apara repede adica sa se vada cu ochiu liber?

3 răspunsuri:
| Anonymusu a răspuns:

DAca continui normal ca o sati apara.Fii perseverent si vei reusiwinking

| TheWalker11 a răspuns:

Doar daca nu mananci chipsuri sau alte prostii si mai alergi si tu macar de 2 ori pe saptamanawinking!

| Goldenboy97 a răspuns:

Patratelele se fac prin alimentatie.
Daca ai un procent foarte mic de grasime si tot nu se vede abdomenul, atunci ar trebui sa faci abdomene.
Acum le faci degeaba crede-ma.