| LoveMusic14 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de kick box dar nu vreau sa ma duc asa la orice sediu unde sunt toti transpiratii si nespalatii rolling on the floor))
Plus ca nu vreau sa ma apuc sa ma bat cu nimeni ci doar sa invat antrenamentul ca sa imi dezvolt musvulatura piciarelor si mrg din mai multe motive. Daca ati putea sa imi recomandati vreun loc pana si un sediu privat sau ceva! Merci mult!

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Fix de asta n-o sa gasesti. "Nespalatii" "transpiratii" crede-ma si Selena Gomez sau Brad Pitt transpira in urma unui efort fizic dus in exces. Peste tot vor fi de genul, degeaba platesti mai mult.
Iar la faza cu antrenamentul n-o sa poti sa inveti doar asa, vei fi bagat la lupta cu cineva altfel nu poti invata.

| Nightmar a răspuns:

Nu există antrenament fără transpiraţie odată ce depui efort fizic gândeşte că faci încălzirea prima dată.